مشاوره رایگان :
+98 912 017 2629 
اولین اپلیکیشن تخصصی نام در کشور بر اساس روش شیخ بهایی

 
صفحه نخست درباره ارتعاش نام مقالات علمی ارتباط با ما
 

دانستن ارتعاش نام چه فایده ای دارد؟

بدن ما از انرژی ساخته شده است، هر صوتی انرژی و ارتعاش خاصی دارد که تاثیر متفاوتی بر روی ما خواهد گذاشت، حالا از کودکی چه کلمه ای بیشتر از بقیه توسط شما شنیده می شده؟ درسته،
" نام " شما!
پس لازمه شما ارتعاشی که در نام تان وجود دارد را بفهمید


چرا برای استفاده از برنامه کیمیای نام باید همچين مبلغی بپردازیم؟

- هدف ما ایجاد فرهنگ نام گذاری صحیح بر مبنای تعالیم شیخ بهایی است اما ترویج آن در کل کشور مستلزم توسعه و تبلیغ گسترده است و از آنجایی که هزینه پهنای باند در ایران بالا ست قسمت عمده ای از این مبلغ صرف اين موضوع و همچنین تهیه امکانات لازم و هزینه های مرتبط با توسعه برنامه می شود.
- شما با پرداخت این مبلغ از کلیه امکانات پکیج کیمیای نام شامل ارزیابی ارتعاش نام برای هر نامی که بخواهید و همچنین انتخاب نامهای عالی مختلف می توانید برای همیشه استفاده کنید.
- در راستای اهداف خیرخواهانه ای که کیمیای نام بر پایه آن بنا شده است فرزندانی که به هر دلیلی سرپرست خود را از دست داده اند تا قبل از ازدواج به عنوان فرزندان معنوی کیمیای نام می توانند رایگان از برنامه استفاده کنند.
- در فضای دیجیتال برنامه های متنوعی وجود دارند که به ظاهر رایگان هستند و یا مبالغ خیلی ناچیز برای استفاده آنها اعلام شده است، اما باید بدانید که گردانندگان اینگونه برنامه ها با دریافت اطلاعات شخصی شما در آینده استفاده های مادی بسیار زیادی از این موضوع به نفع خود می کنند ولی از آنجا که اساس کار ما بر صداقت و مشتری مداری است. " اطلاعات شما به صورت کاملا محرمانه حفظ خواهد شد و فقط در راستای درخواست شما و اختصاصا در حوزه فرهنگ نام گذاری مورد استفاده قرار خواهد گرفت " و هیچگونه تبلیغ یا استفاده تجاری از کاربران کیمیای نام به نفع هیچ شخص یا مارکت دیگری نخواهد شد.


ارتعاش نام را چگونه میشود فهمید؟

ارزیابی نام بوسیله علم ابجد از طریق نام والدین متعلق به ریاضیدان و منجم معروف ارزیابی نام بوسیله علم ابجد از طریق نام والدین متعلق به ریاضیدان و منجم معروف شیخ بهایی است که توسط آن بار انرژیایی هر اسمی قابل طبقه بندی واستخراج است و ضمن اینکه فهمیدن ارتعاش نام با علوم امروزی ممکن نیست ( این محاسبات بدون دخل و تصرف به برنامه منتقل شده است وگردانندگان این سایت که سازنده نرم افزار: "کیمیای نام "نیز می باشند به هیچ وجه مدعی ابداع این علم نیستند)


چرا مساله "ارتعاش نام" با این همه اهمیت تا حالا مطرح نبوده و ما نشنیدیم؟!

اولا خیلی چیزها رو ما نشنیدیم و خبر نداريم ولی مهم و تاثیر گذار هستن. و ندانستن دلیل بر نبودن نیست!
ثانیا در گذشته ( و تا قبل از اینکه برنامه " کیمیای نام " ساخته بشه) بدون استفاده از رایانه و فناوری های امروز دنیا پیدا کردن حتی یک نام با ارتعاش عالی برای اشخاص کاری بسیار سخت وزمان بر و گاها غیر ممکن بود لذا پیشینیان ما بجز در موارد خیلی معدود از ترویج موضوع" ارتعاش نام " به صورت عمومی صرف نظرمی کردند


اگر تاثیر ارتعاش نام را در موفقیت و ثروت بپذیریم پس نقش اراده و تلاش انسان چه می شود؟!

بر طبق تحقیقات تاثیر ارتعاش نام هر فرد بین 60 تا 70 درصد می باشد اما این بدان معنی نیست که نقش عواملی مانند اراده و باور و سعی و تلاش را نفی کنیم...
به عبارت ساده تر کسانی که دارای نام با ارتعاش عالی و اشرافی هستند در ازای سعی و تلاشی که می کنند بهره زیادی می برند اما از آنطرف افرادی که ارتعاش نامشان ضعیف است گویا همیشه کوله بار سنگینی بهمراه دارند و با انرژی پایین تلاش می کنند و نتیجتا بهره بسیار کمتری می برند.


آیا ارزیابی نام فعلی و یا پیدا کردن نام با ارتعاش عالی با برنامه" کیمیای نام "
به همان دقت روش سنتی است که کارشناسان بصورت دستی برای هر شخص و با صرف زمانهای طولانی تر انجام می دهند؟!

این برنامه با تلاش گروهی از کارشناسان و تحقیق و بررسی چندین ماهه ساخته شده و بارها مورد آزمایش قرار گرفته است در نسخه جدید طراحی برنامه به صورت ساده و زیبا صورت گرفته تا همه کاربران با هر رده سنی امکان استفاده از آنرا داشته باشند.
و ذکر این نکته ضروری است که درسیستم سنتی با مراجعه حضوری به کارشناس، شما فقط هزینه و زمان بیشتری را صرف می کنید که معمولا تنها یک نام برای شما ارزیابی می شود و همچنین درصورتی که درخواست نام جدید داشته باشید فقط یک نام به شما ارایه می شود
علاوه بر آن از لحاظ دقت محاسبه روش سنتی هیچ مزیتی نسبت به این برنامه نیز ندارد.و چه بسا در محاسبات دستی خطای انسانی نیز اتفاق بیفتد!
ما به کاربران برنامه اطمینان کامل می دهیم که دقیق ترین و سريعترين و کامل ترین پکیج را برای شما در " کیمیای نام " ارایه کردیم مضافا اینکه کانال های ارتباطی ما نیز جهت راهنمایی و پشتیبانی شما همیشه برقرار است.


چراموضوع ارزیابی نام بر اساس محاسبه ابجد نام والدین در کلام پیامبر وامامان ما نیامده است؟

اولا این مطلب ثابت نشده که در کلام حضرات معصومین نیامده چراکه خیلی از منابع شیعه در آتش سوزی کتابخانه خواجه نصيرالدين طوسی در بغداد از بین رفت و شاید هم اینگونه ما از این دانش محروم شدیم!
و احتمال ديگه هم اينه که چون اين مطلب از سطح فهم عموم مردم در 14 قرن پيش خارج بوده لذا به عنوان اسرار فقط به خواص گفته شده باشه!
(در تاریخ عده بسیاری علم ابجد را به امیرالمومنین نسبت داده اند. شیخ بهایی هم شاگرد مکتب اهل بیت بوده آن هم نه یک شاگرد معمولی بلکه اعجوبه و نابغه بوده. )
از سویی آنچه به ما رسیده از احادیث پیامبر و معصومین هم دلیل بر اهمیت موضوع انتخاب نام دارد از قبیل :
" انتخاب نام نیک حق فرزند بر والدین است"
" برای خود اسامی نیکو انتخاب کنید چرا که در قیامت هر کس با نام خودش صدا زده می شود "


نامی که ما را صدا میزنن شامل لقب و نام مستعار ما هم هست یا خیر؟

ملاک در نام افراد، نامی است که خود شخص ونزدیکانی که ارتباط عاطفی قوی با آنها دارد او را با آن نام می شناسند.
القابی مانند دکتر و مهندس یا خانم و عزیز و... که بعد از تحصیل یا با ازدواج یا در میان دوستان و محل کار به شخص می گویند ملاک نیست.


آیا برای "تغییر نام" نیازی به مراجعه به ثبت احوال است؟ یا حتما باید طی مراسمی به اطلاع اقوام و آشنایان برسانیم؟

خیر،حتما نیاز به تغییر نام در شناسنامه نیست و همینطور برگزاری مراسم یا اعلان عمومی ، ملاک این است که خود شما و افراد بسیار نزدیک که با آنها در طول روز دائما در ارتباط هستین شما را به" نام جدید" بشناسند.


کسی که از کودکی نام " ضعیف" یا "نزولی " برایش انتخاب شده وتاکنون تحت تاثیر این نام قرار داشته، آیا باید دلواپس داشتن این نام باشد؟ ویا اگر تصمیم به تغییر نام دارد باید نگران عکس العمل مردم باشد؟

خیر برای هیچ چیز نگران نباشید، این درست است که متاسفانه در جامعه ما بدلیل آموزشهای غلط، همیشه به جای حل مسایل سعی شده صورت مساله پاک بشه!
اما خوشبختانه اکنون راه حل در اختیار شماست و با یک کلیک، لیست متنوعی از اسامی با ارتعاش عالی و مثبت به شما ارایه میشود که می توانید اسم دلخواه خود را آزادانه انتخاب نمایید و اگر از عکس العمل مثبت سایرین مانند خانواده، اقوام و آشنایان اطمینان ندارید باید بدانید که سرنوشت شما متعلق به خودتان است و در انتخاب راه درست نیاز به تایید دیگران نیست ضمن اینکه اعلان عمومی هم برای اینکار لازم نیست.


آیا " ارتعاش نام " جز مباحث متافیزیکی است یا با ابزار علمی قابل اندازه گیری می باشد؟

موضوع ارتعاش و بار انرژیایی نام از موضوعات متافیزیکی است و با ابزار امروزی قابل اندازه گیری و محاسبه نیست...
در عکس برداری از هاله های انرژی بدن انسان، دستگاهی اختراع شده است که می تواند آنرا تصویربرداری کند اما هنوز بشر موفق به اندازه گیری نوع و اندازه انرژی " نام " نشده و حتما روزی چنین دستگاهی اختراع خواهد شد.
نکته لازم به ذکر این است که شیخ بهایی نابغه ریاضیات و نجوم در 4 قرن پیش بوسیله محاسبه ابجد نام والدین، ارتعاش و بار انرژیایی هر نامی را اندازه گیری و طبقه بندی کرد که برنامه" کیمیای نام "بر همین مبنا ساخته شده است


آیا امکان یادگیری محاسبه ارتعاش نام برای همگان وجود دارد؟

بله، درصورت تمایل به شرکت در دوره های آموزش خصوصی:
"ارزیابی ارتعاش نام و پیدا کردن نام با ارتعاش عالی "
- بر اساس علم شیخ بهایی -
می توانید به پشتیبانی سایت پیام بدین
دوره های بصورت مجازی و یک ماهه می باشد. در این دوره مبانی لازم را خواهید آموخت.


آیا نام گذاری تشریفات و مراسم و یا زمان خاصی دارد؟

اینکار هیچ مراسم و تشریفات خاصی ندارد، مطابق دستورالعمل شیخ بهایی، محاسبات ابجد مورد نیاز برای تعیین ارتعاش نام و یا پیدا کردن نام عالی بطور دقیق تبیین شده است و اگر کسی ادعای کارهای خاص دیگری را علاوه بر این محاسبات دارد ارتباطی به روش شیخ بهایی ندارد و مسئولیت آن بعهده آن شخص می باشد.
همانطور که بارها گفته ايم ما به هیچ وجه دخل و تصرف در روش شیخ بهایی را از ناحیه خود یا دیگران مجاز نمی دانیم.


ارتعاش یا بار انرژیایی" نام " چه ارتباطی با مبحث " قانون جذب" دارد؟

" قانون جذب" یک قانون ثانویه است، اصل آن قانون ارتعاشه یعنی در دنیا چیزهایی که هم ارتعاش هستند همدیگر را جذب می کنند.
بنابر این شما برای اینکه ثروت و شادی و موفقیت و سلامتی را جذب کنین حتما باید در ارتعاش آنها قرار بگیرید
اما عوامل رسیدن به این ارتعاش دو دسته هستن :
-دسته اول عوامل اکتسابی:
تغییر باور ها و الگو ها، تلقین، تکرار عبارات تاکیدی مثبت، مديتيشن و...
- دسته دوم عوامل ذاتی :
"نام شما" جز این عوامل هست که نقش مهمی در ایجاد ارتعاش لازم برای جذب موفقیت و ثروت و شادی و... دارد


چگونه امکان دارد کسی که دارای نام امامان و پیامبر و معصومین است این نام برای او ارتعاش ضعیف ایجاد کند؟! و آیا تغییر نامهای مقدس نوعی توهین و بی حرمتی به این نامها نیست؟

شیخ بهایی ارتعاش هر نام را از نام والدین محاسبه می کند پس ملاک در ارزیابی نام خود شخص نیست بلکه نام پدر و مادر اوست پس اینکه نام شخصی از اسامی مقدس و قرآنی باشد ولی بار انرژیایی آن "ضعیف" باشد بواسطه تاثیر نام والدین اوست و نه نام خود او!
و بهمين دليل تغییر نام کسی که از اسامی امامان استفاده کرده به نامهای دیگر توهین نیست وضمنا این امکان وجود دارد ، نام جدید را از نامهای مقدس در لیست پیشنهادی برنامه: " کیمیای نام " استفاده کرد.


اپلیکیشن " کیمیای نام " برای چه گروه سنی مناسب است؟

هر کسی در هر رده سنی امکان استفاده از این برنامه جهت تعیین ارتعاش ويا انتخاب نام جدید را دارد اما مادرانی که فرزندی در راه دارند در اولویت هستند چراکه نام گذاری برای فرزند تازه متولد شده بسیار مفید و سودمند تر از تغییر نام در سنین بالاتر است.
تاثیر ارتعاش نام بر زندگی افراد به مرور زمان اتفاق میفتد و مسلما تاثیرات نامی که سالیان دراز بر روی شخص بوده نسبت به نامی که مدت کوتاه تر بوده خیلی کمتر است.


.کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کیمیای نام می باشد